Unique Estates има удоволствието да ви представи малък бутиков проект в кв.Драгалевци. Сградата е със седем апартамента и девет гаража, разположена на тиха и зелена улица с удобен достъп от ул. Нарцис. Насладете се на спокойствие и изключителен комфорт със спиращи дъха гледки към Витоша от всеки апартамент.
Сградата съчетава съвременна архитектура и висококачествено строителство, включващо фасади от HPL и камък, луксозни общи части, високоенергийна дограма, подово отопление, конвектори и инсталирана термопомпа за отопление и охлаждане. Възможност за довършване до ключ според дизайн на клиента.
Очакван срок за АКТ 16: 30.12.2025 г.
Тристаен апартамент с двор в кв. Драгалевци
Описание
- Ref.ID N25683
- За продажба
- Апартамент, на шпакловка и замазка
- Драгалевци, София
Параметри
- 2 Спални
- 2 Бани
- РЗП: 225 кв.м.
- Етаж: 3 / 5
- Състояние: В строеж
- Изложение: Запад, Юг
- Гараж, 35000
- С гледка
- С двор
Предимства
- Висококачествено строителство
- Предпочитана локация
- Възможност за довършване до ключ
- Възможност за покупка на гаражи
Разпределение
Тристаен апартамент, който се състои от дневна с кухненска и трапезна част, родителска спалня с прилежаща баня с тоалетна, спалня, баня, тераса и собствен двор- 104кв.м.
За Района
„Драгалевци“ е един от най-престижните квартали в София. Разположен е в подножието на Витоша, между зелените и спокойни квартали „Симеоново“ и „Бояна“. Районът е застроен предимно с еднофамилни къщи, луксозни вили с просторни дворове, кокетни блокчета, както и малки семейни хотели. През последните десет години районът стана интересен за много нови български и чужди инвеститорски компании, които построиха затворени комплекси с много удобства. Повечето от сградите са с контролиран достъп и предоставят спокойна среда и комфорт на своите обитатели.
В околността са разположени редица удобства, сред които заведения, магазини, частни детски градини, езиков център, ски училище, конна база, спортни бази, стадион и хипермаркет в съседство.
Ключово предимство на квартала е близостта му до планината. От тук началото си водят няколко пътеки, както и пътят към популярния Драгалевски манастир. Изграден е и въжен лифт, който се очаква да бъде ремонтиран и пуснат в експлоатация. Достъпът до по-високите части Витоша е осигурен чрез автобус, достигащ до хижа “Алеко”. Тя е предпочитана отправна точка за планинари и ски любители.
Районът осигурява и бързи връзки с центъра чрез Околовръстния път. Той гарантира бързо и лесно придвижване до основните артерии и централната част на столицата. Чудесното местоположение, съчетано с природната среда и красивите панорамни гледки, превръщат района в подходящо и атрактивно място за живеене.
Ако търсите дом близо до планината или ваканционен имот, то „Драгалевци“ е квартал, към който препоръчваме да се насочите.
Елена Николич
Консултант
Консултант