Unique Estates има удоволствието да ви представи прекрасен двустаен апартамент в един от най-желаните и престижни райони в София. Имотът е част от нов стилен и елегантен жилищен комплекс със съвременна визия и качество на изпълнение.
Комплексът предлага всички съвременни удобства, отговарящи на модерния и забързан ритъм на градският живот. Удобството на локацията, същевременно осигурява пълен комфорт за всички негови обитатели. В комплексът се предлагат още бутикови апартаменти с една, две и три спални, както и апартаменти тип Penhouse. Проектирани са за да осигурят максимален комфорт на живущите и задоволят всички изисквания за нов, модерен, умен и стилен имот с отлична локация. Луксозните общи части са естествено допълнение към красивата визия на сградата. В пoдоземните нива са ситуирани паркоместата, а на партерното ниво ще бъдат разположени търговски обекти, които ще обслужват и задоволяват всички ежедневни нужди на живущите.
Изберете вашият нов дом или инвестиция в най-желаната сграда от ново поколение в София!
БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА!
Възможна е индивидуална схема на плащане.
Срок за завършване на комплекса - 09.2023 година.
Дневна с кухненска част, спалня, баня с тоалетна и тераси с обща площ 42 кв.м
„Изток” се намира в източната част на София и е един от най-елитните и скъпи квартали на столицата.На североизток от него са бул. “Цариградско шосе” и кв. “Гео Милев”. На югоизток от комплекса са разположени бул. “Г. М. Димитров” и кв. “Мусагеница”. На югозапад кв. “Изток” граничи с кв. “Дианабад” и кв. “Изгрев”, като бул. “Драган Цанков” ги разделя. На северозапад се намира източният край на „Борисовата градина”- най-големият и отлично поддържан парк в централната част на София.