

Новият брой на Unique Estates Life Magazine е вече тук!
Новият брой на списанието ни идва при вас в дните преди Коледа. Още от корицата ще усетите красотата на зимните месеци – бяла и хладна навън, но топла и уютна отвътре. Ето какво можете да разгледате:
-
Влизаме в три от най-мащабните музеи на XХI век.
-
Отвеждаме ви в няколко забележителни вили. Това са зимните дестинации, които препоръчваме горещо и, заедно с партньорите ни от глобалната мрежа за луксозни имоти Luxury Portfolio, ви показваме наистина уникални места. Курортите, които тази зима са hot spot.
-
Срещаме ви с една прекрасна жена - вицепрезидентката на Luxury Portfolio Стефани Пфефър-Антон.
-
Голямото ни интервю в броя е с Теодор Илиев – член на борда на директорите на AG Capital.
-
Анализът ни, този път, е резюме от доклада за глобалното състояние на луксозния пазар, който партньорите ни от Luxury Portfolio представят всяка година. Kогато познавате фактите и прогнозите, изборът ви е наистина информиран – това е важна част от политиката на нашата компания.
Открийте и най-новите предложения от престижното ни портфолио, разположени самостоятелно, за ваше удобство и комфорт.
Новият брой на Unique Estates Life може да откриете в избрани търговски обекти.
Ако желаете да получавате всеки нов брой директно до вашия дом, можe да се абонирате ТУК.
Вижте още от категория Новини

Иваничка Върбанова се присъединява към екипа на Unique Estates

Никол Кидман посети златната „Danaïde“ на Constantin Brancusi в Christie’s, Ню Йорк

AG Capital & Realto Group - Отличени с награда "Outstanding Workplace" 2026
